olmezan

OSP Jazowsko - Mercedes?!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

osp jazowsko mercedes

 

        Niejdenokrotnie pisaliśmy, by wspomóc OSP Jazowsko w staraniach zakupu nowego pojazdu bojowego kliknij i wszystko wskazuje na to, że już niedługo jednostka zaprezentuję nowe auto bojowe jak udało nam się ustalic marki Mercedes. Trwają ostatnie pracę przy nim, do kilkunastu dni wszystko powinno być gotowe (procedury) Poniżej wpis z ich profilu na facebooku:

Uwaga!
Z pomocą wielu życzliwych osób, z poświęceniem wielu dni i oczywiście ciężkiej pracy naszych Druhów OSP Jazowsko już za niedługo do pomocy potrzebującym wyjedziemy naszym nowym pojazdem bojowym!
Wiele osób było przeciwnych naszej inicjatywie kupna nowego samochodu bojowego lecz pomimo wielu negatywnych komentarzy nasi Druhowie nie poddawali się i dokładają wszelakich starań by do pomocy potrzebującym już wkrótce wyjechać nowym, sprawnym samochodem.
Druhowie dokładają wszelkich starań by ta chwila nadeszła jak najszybciej!
Trzymajcie kciuki ✊✊✊

fot.OSP Jazowsko;Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates