olmezan

Dzień Regionalny... Przedszkole Słowiczek

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 

przedszkole dzien reg

 

      W październikowy Dzień Regionalny w Niepublicznym Przedszkolu „ Słowiczek” w Jazowsku przedszkolaki poznawały w historię naszej wsi. Ten dzień był również okazją to poznania herbu wsi JAZOWSKO – bo przecież taki posiadamy. Wiedzę na ten temat dzieci uwidoczniły w swojej grupowej pracy plastycznej. Herb wykleiły przedszkolaki z grupy młodszej „ Jeżyki”, który umieszczono w kąciku regionalnym. BRAWO!!
Opracowała Grażyna Słowik


Komentarze   

+3 #1 SOŁTYS 2019-11-06 20:03
Gratuluję opiekunom przedszkolnym za inwencję, za pomysłowość. Świetny dzień w przedszkolu, znakomity sposób na zainteresowanie dzieciaków regionem i zaszczepienie na późniejsze lata ich życia tych szczegółów związanych z okolicą, w której żyją. Bardzo, bardzo udane zajęcia, twórcze, oryginalne. Świetnie! Życzę sukcesów wychowawczych i zadowolenia z podopiecznych!
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates