olmezan

Wóz strażacki dla OSP - Zrzutka.pl

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

zrzutka

 

         Na popularnym portalu zrzutka.pl dostępna jest akcja na zbieranie funduszy na wóz strażacki dla OSP Jazowsko. Jak to wszystko działa? Zrzutka.pl to narzędzie do tworzenia zbiórek internetowych na dowolny cel (np. prezent, wyjazd, własny biznes, akcja charytatywna). Korzystanie ze zrzutki jest darmowe - nie pobieramy żadnej prowizji od wpłat i wypłat, więc wszystko jest jasne.

Poniżej opis zadania/zrzutki:

Szanowni Państwo,
organizujemy zrzutke na wóz ratowniczo-gaśniczy dla jednej z najstarszej jednostki w powiecie nowosadeckim Ochotniczej Straży Pożarnej w Jazowsku!
Stary samochód pochodzi z 1977 roku i nie nadaje się do dalszych czynności bojowych. Strażacy biorą udział w wielu akcjach i niejednokrotnie są ogromnym wsparciem dla zawodowych kolegów, za co są doceniani i chwaleni. Aby móc nadal pomagać i funkcjonować potrzebują nowego samochodu bojowego, którym szybko i bezpiecznie dojada na akcję.

Dołoż swoją cegiełke Jazowskim ochotnikom!

Swoją działalnością udowadniają, że niemożliwe staje się możliwe. Zapraszamy do śledzenia profilu ochotników https://www.facebook.com/OSP-Jazowsko-357497938344298. Po wizycie na profilu przekonacie się Państwo, że ochotnicy niosą pomoc 24/7.

Gwarantujemy właściwe wydanie zebranych środków.

Pomaganie jest fajne

link do strony gdzie można doknać wpłaty - kliknij

źródło: zrzutka.pl;


 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates