olmezan

Budżet Obywatelski - powalczymy o przejście dla pieszych

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

            Przejście dla pieszych w Jazowsku z wysepką w centrum miejscowości na drodze wojewódzkiej - to zadanie zostało pozytywnie rozpatrzone i będzie dopuszczone do procedury głosowania w dniach 9-30 września.

W wyniku oceny zadań dokonanej przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz podległych mu jednostek organizacyjnych pozytywną ocenę otrzymały 184 projekty zadań, które proponuje się dopuścić do głosowania. Pozostałe 49 projektów zadań otrzymało ocenę negatywną (45 zadań) lub zostało wycofane przez wnioskodawców (4 zadania) co oznacza, iż proponuje się nie dopuszczać ich do głosowania. Jeśli Twoje zadanie znalazło się na liście zadań odrzuconych, to zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego przysługuje Ci odwołanie od tej decyzji. Na złożenie swojego odwołania wraz z uzasadnieniem masz czas do 2 sierpnia 2019 roku włącznie.

poprzedni artykuł na temat Budżetu Obywatelskiego - kliknij

fot.własne;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates