olmezan

Ankieta w sprawie miejskiego autobusu - zagłosuj!

Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 

przystanek w jazowsku

       W 2016 roku w Gazecie Krakowskiej mogliśmy przeczytać artykuł "Miejskim autobusem dojedziemy do Łącka"   kliknij . Minęło ponad dwa lata i dalej nic. Mówi się o korzystaniu z komunikacji zbiorowej, bo środowisko .... ale jak? Sobotnie popołudnie, niedziela, święta - jesteśmy praktycznie odcięci od kierunków Nowy Sącz - Łącko. Nie chcemy szukać powodów czemu ten temat upadł, ale za to chcemy w naszej ankiecie zapytać Was czy reaktywacja tego pomysłu ma sens, bo koszt nie jest wielkim obciążeniem dla gminy. Na naszym profilu facebokowym trwa głosowanie, które potrwa przez najbliższe trzy dni. Wyniki procentowe przedstawimy odpowiednim osobom.

fot.własne;

Komentarze   

+15 #1 Welly 2019-01-23 09:30
Najlepiej jeszcze jakby był miejski na Obidzę i Brzyne. Tutaj jest największy kłopot z komunikacją, gdzie busy jadą 4 razy dziennie od poniedziałku do piątku. Jeżeli ktoś może zadziałać w tym kierunku to bardzo proszę.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates