olmezan

Obidza - Jest promesa na budowę budynku wielofunkcyjnego

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

promesa

       Kolejna inwestycyjna wiadomość, która została ogłoszona w ostatnim czasie to promesa na dofinansowanie budowy wielofunkcyjnego budynku w Obidzy w wysokości 500 tyś zł. Jak tak dalej pódzie to i może w tygodniu wyborczym pojawią się kolejne niespodzianki inwestycyjne. Podsumowując, jest to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Obidzy. Poniżej pełen tekst z facebokowego profilu Wójta Jana Dziedziny:

Praca wielu ludzi po raz kolejny procentuje. Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 500 tyś zł do budowy wielofunkcyjnego budynku w Obidzy, która czeka na ten obiekt wiele lat i na niego zasługuje. W ten sposób budowa ta staje się realna i bliska w czasie. Nie dzięki tym, którzy bardzo głośno o tym mówili (czasem krzyczeli) a na etapie powstawania projektu budynku zgłaszali dyskusyjne czasami wymagania. Inwestycja staje się realna dzięki konsekwentnej i spokojnej pracy kilku ludzi, którzy przeprowadzili trzy lata temu procedurę zmiany przeznaczenia działki (bo pierwotny zapis planu miejscowego w jej części nie dopuszczał takiej budowy), zadbali na czas o powstanie projektu budowlanego wraz z pozwoleniem i stworzyli dobry wniosek aplikacyjny, który jak się okazało zyskał uznanie oceniających. A że takich spraw nie załatwia się w pół roku bo są procedury, terminy zupełnie od nas niezależne itd to już niestety trzeba się z tym pogodzić-taki system. Bardzo im dziękuję za tę pracę.

 

promesa1 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk,
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota,
Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz

Do końca roku zostało 170 dni.
Zodiak: Rak
nowalijka
Sprawdź "Danie Dnia" na dzisiaj
kliknij
Restauracja "Nowalijka"
Dowóz Jazowsko,Łącko okolica
zamówienia tel- 182622030
lub 518292906
karta dań
kliknij
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates