olmezan

Dobra wiadomość - powstaną place zabaw w Jazowsku i Kadczy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

plac zabaw

    Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Kadczy i Jazowska. Jak informuje gminna strona internetowa: "Gmina Łącko złożyła wniosek dotyczący rozwoju infrastruktury rekreacyjnej Gminy Łącko poprzez budowę placów zabaw w miejscowościach Jazowsko i Kadcza w ramach Naboru LGD Brama Beskidu. Wniosek ten pozytywnie przeszedł etapy oceny. Projekt obejmuje budowę dwóch placów zabaw, po jednym w Jazowsku i w Kadczy. W ramach zadania przewidziano montaż takich urządzeń jak: huśtawki równoważnie, huśtawki podwójne, bujaki sprężynowce, urządzenia wielofunkcyjne, karuzele tarczowe, a także przewidziano montaż ławek i koszy na śmieci oraz wykonanie piaskownicy. Ponadto place zabaw będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych i umożliwią one bezpieczne i aktywne spędzanie czasu wolnego. Przewidywany termin zakończenia realizacji inwestycji to czerwiec 2019 r. Wartość całego zadania ma wynieść 237 892 zł, w tym pozyskane dofinansowanie to 151 370 zł"

Plac zabaw w Jazowsku tak jak widzimy na zdjęciu powstanie tuż przy remizie OSP w Jazowsku, wzbogaci się on o kolejne "urządzenia" dzięki pieniądzom ze środków sołeckich - przeznaczona jest na to kwota ponad 6 tyś złotych.

fot.własne;

źródło: lacko.pl i własne;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates