olmezan

Kadcza - VeloDunajec/utrudnienia

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

kadcza budowa1

 

kadcza budowa

        W Kadczy widać już efekty budowy ścieżki rowerowej, czyli projekt VeloDunajec o którym pisaliśmy kliknij, także szereg informacji znajduję się  na stronie Urzedu Gminy Łącko kliknij .Projekt budowy tras rowerowych został powierzony Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Projekt powstaje przy udziale finansowym Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz środków z budżetu województwa małopolskiego. Jadąc samochodem proszę być ostrożnym zwłaszcza na odcinku budowy , czyli zaraz przy moście (zwężenie pasa)

Uwaga w tej chwili ruch wahadłowy! 

fot.własne

źródło: malopolska.pl

Komentarze   

+1 #1 SOŁTYS 2018-05-09 18:09
Urząd Gminy w Łącku zamieścił obszerny opis planowanych prac, zapomniał jednak podać, iż inwestycję prowadzi i finansuje Zarząd Dróg Wojewódzkich. Myślę, że takie niedopowiedzenie może wzbudzić u czytelników wrażenie, jakoby za inwestycją stał Urząd Gminy w Łącku, co jest nieprawdą. Tutejsi urzędnicy dokonali przygotowania materiałów, podobnie jak dziesiątki innych samorządów, na terenie których przebiegają ścieżki Velo. Nierzetelność? Ciekawe? Projekt Velo w Małopolsce to wielki projekt prowadzony przez wiele powiatów i gmin.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates