olmezan

Słaby start naszych drużyn

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

sokol 2017

 

              Drużyny reprezentujące naszą gminę w sądeckiej "A" klasie mają za sobą 4 kolejkę tych rozgrywek. Górka i Zyndram rozegrały po 3 spotkania - w 3 kolejce drużyny miały rozegrać między sobą mecz derbowy, jednak ze względu na fatalne warunki został on przełożony. Ogólnie start sezonu można uznać za słaby. Budowlani w 4 kolejkach zgromadzili tylko 2 punkty, dwa remisy dwie porażki. Co ciekawe, oba zdobytę punkty to wyjazdowe remisy z Łososiną i Heleną - u siebie dwie porażki ze Sokołem i Świniarskiem. Zyndram po 3 spotkaniach ma na koncie 4 punkty, czyli zwycięstwo u siebie z Ubiadem , remis na wyjeździe z Witowicami i porażka u siebie z Heleną. Najgorzej ma się Górka, która boryka się z kontuzjami zawodników. Drużyna ze Szczereża przegrała wszystkie 3 spotkania. Wysoka porażka z Dunajcem na wyjeździe 0-5, i porażki po 3-1 z beniaminkiem Przydonicą - wyjazd, i Hartem u siebie. Warto dodać, że drużyna ze Szczereża licząc poprzedni sezon rozgrywkowy nie zwyciężyła od 8 spotkań, kiedy to w maju pokonała Świniarsko. W tej chwili Górka zajmuję ostatnie miejsce 16 miejsce, Budowlani -13, Zyndram 10. Podsumowując..... na 10 rozegranych spotkań naszych drużyn, tylko jedno zwycięstwo. Jest to początek sezonu i liczymy na lepsze wyniki !

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Sobota
18 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Agapit, Bogusława, Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona, Klara, Tworzysława

Do końca roku zostało 136 dni.
Zodiak: Lew
sekret piekna

 Sekret Piękna

Gabinet Kosmetyczny

Urszula Bochenek

Naszacowice 149

tel.696-511-114

www.sekretpiekna-ub.pl

Kliknij zobacz aktualną gazetkę

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

logo1

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates