olmezan

Nowa droga - spacer /dyskusja/

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

   Topowe lokalne media ogłosiły, że w Jazowsku przy remizie powstała nowa droga...a, że jesteśmy serwisem, który sporo czasu poświęca właśnie tej miejscowości...nie możemy być gorsi i w dniu dzisiejszym wybraliśmy się na spacer zobaczyć nową drogę. Piątek godzina 19, mijamy stację CPN i... 

DSCF0870

Tuż za Karczmą u Wojtków skręcamy w prawo , jest ciasno, bo pół chodnika zajmuję studzienka, która jest dobrze zabezpieczona, ale nie czepiajmy się z wóżkiem bez problemu można przejechać. 

DSCF0871

Asfalt nowiutki wszystko super, co ciekawe patrząc od strony kierowcy nie widać żadnego znaku drogowego - w tym miejscu powinien być znak stop. Także jadąc drogą wojewódzką, nie ma znaku, że jest tu jakaś droga...

DSCF0873

Chodnik szeroki bez problemu można spacerować większa ilością osób, są też studzienki kanalizacyjne, do których wyłożono kostkę-  wygląda to dobrze.

DSCF0875

Chodnik wykonano tak, by wózkiem bez problemu można było na niego wjechać -  przy budynku wielofunkcyjnym - krawężniki w tym miejscu są niższe.

 

DSCF0877

Zadbano także o to, by w nocy nie było ciemno.... ładne stylowe latarnie. Kostka brukowa także bardzo dokładnie wyłożona, nie ma się czego przyczepić.

DSCF0879

Idziemy, idziemy i jesteśmy przy Małej Galerii, droga prowadzi nas na plac przy sklepie. Po drodze minął nas jeden samochód.

DSCF0886

 

Zapraszamy do dyskusji na temat jakie inwestycję w Jazowsku są priorytetowe? Przedszkole? Plac Zabaw? Zapraszamy także do udziału w naszej sondzie.

Komentarze   

0 #7 Maria 2017-07-02 07:44
Napewno najważniejsze jest przedszkole oraz plac zabaw i siłownia na wolnym powietrzu.Dzieci w Jazowsku nie mają nic żadnego placu zabaw nawet niema gdzie na spacer z nimi wyjść.A tak gdyby był plac zabaw korzystały by dzieci irodzice z siłowni.Tyle się mówi że wszystko dla dzieci a u nas niema nic.Może pan Sołtysem będąc wreszcie wywalczy coś dla mieszkańców naszej wsi.
Cytować
0 #6 mieszkaniec 2017-07-02 04:12
Jest to retoryczne pytanie, wszyscy wiemy ,że przedszkole to jest najważniejsza sprawa jaką trzeba załatwić dla tej miejcowości
Cytować
0 #5 Sol 2017-07-01 19:18
Wydaję mi sie. Że są.ważniejsze inwestycję do.wykonania niż ta.droga
Cytować
0 #4 Noname 2017-07-01 15:23
Fajnie że inwestuja w nasza miejscowosc, ale czy nie lepszym pomysłem był by park, plac zabaw, siłownie na wolnym powietrzu, jest wiele rzeczy które były by odpowiednie tylko nikt ich nie bierze pod uwagę. Wystarczy pomysł. Fundusze na takie inwestycje zawsze się znajdą, ale po co? Lepiej zrobić kolejna rzecz która nie wniesie nic. Pozdrawiam.
Cytować
0 #3 Alis 2017-07-01 12:30
WSzystko w porządku ale ja chce plac zabaw :-*
Cytować
0 #2 ADA 2017-07-01 08:42
PRZEDSZKOLE
Cytować
0 #1 mieszk 2017-07-01 04:57
Dobrze, ŻĘ powstała:) :P będe mógł dojść do biblioteki po książkę:) a tak często czytam 8)
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Piątek
2 Października 2020
Imieniny obchodzą
Dionizy, Leodegar, Stanimir, Teofil,
Trofim

Do końca roku zostało 91 dni.
Zodiak: Waga
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2020  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates