olmezan

Do Jazowska po 3 punkty! Derby!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ostre derby

     Do Jazowska po 3 punkty, tak można przeczytać na klubowym profilu zawodników ze Szczereża, którzy jutro zmierzą się z Budowlanymi Jazowsko w ramach zaległego meczu 3 kolejki sądeckiej "A" klasy. Początkowo zgodnie z terminarzem gospodarzem spotkania mieli być zawodnicy ze Szczereża, jednak na ich prośbę mecz zostanie rozegrany w Jazowsku i to Budowlani będą ich gospodarzem. Obie drużyny na szczeblu "A" klasy zmierzyły się ze sobą dwukrotnie, i w obu przypadkach gracze z Jazowsko lepsi byli na boisku ( nie liczymy walkowera). W tym sezonie Górka przy 14 rozegranych spotkaniach zajmuję wysokie 7 miejsce z 23 punktami na koncie. Budowlani rozegrali 13 meczów, mają na koncie 18 punktów. Zapytaliśmy kapitana gości jak nastroję przed meczem:

Bardzo szybko minęła nam ta przerwa zimowa. Po udanych rozgrywkach w lidze halowej, w której większość podstawowych zawodników grających w PROJ-BUDZIE zdobyło mistrzostwo czas na udowodnienie czegoś w A klasie. Przygotowania nie do końca przebiegały tak jakby życzył sobie tego trener. Borykamy się że swoimi problemami, mimo wszystko z optymizmem podchodzimy do rundy wiosennej i meczu z Budowlanymi. Szkoda że nie będzie mógł w nim zagrać popularny także w Jazowsku Kowal:) Zasiliło nas za to dwóch nowych zawodników i liczymy, że dobrze się wprowadzą i pokażą z dobrej strony takie w Derbach. Dla nas jest to mecz szczególny. Będziemy chcieli w końcu przełamać impas w meczach ligowych z Budowlanymi. Takie mecze zawsze były między nami zacięte, lecz to gracze z Jazowska ostatnio wychodzili z nich zwycięsko. Zakończył Mirosław Stec

Początek spotkania o godzinie 13:00 - zapraszamy na stadion w Jazowsku i trzymamy kciuki za Budowlanych !

W komentarzach typujemy wynik meczu !

fot.własne.

 

Komentarze   

0 #2 Danieck 2017-03-25 19:13
4-1 dla Górka Szzczereż
Cytować
+1 #1 kinic 2017-03-25 15:16
3-0 dla SZCZEREZA
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates