olmezan

Reprezentacja Polski +35 zagra w meczu pamięci Staszka Twardowskiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

    Jak możemy przeczytać na profilu jednego z organizatorów ligi oldbojów szykuję się mecz Reprezentacji Polski Oldbojów w Futsalu + 35 z drużyną Przyjaciół Stanisława Twardowskiego, który zginął w tragicznym wypadku samochodwym 2 czerwca - był wieloletnim piłkarzem klubu Zyndram Łącko oraz działaczem.

Wczoraj otrzymałem super wiadomość od trenera Reprezentacji Polski Oldbojów w Futsalu + 35 Tomasza Porweta o super inicjatywie z jego strony.Otóż Reprezentacja Polski Oldbojów w Futsalu +35(ta która gościła w Kamienicy i Łącku) zagra 23 lipca na Orliku w Jazowsku dla uczczenia pamięci naszego zmarłego kolegi Staszka Twardowskiego-,,Ketosa" z Reprezentacją kolegów i przyjaciół Staszka a ja będę opiekunem tej drużyny.Honorowy patronat na tym meczem objął Wójt Gminy Łącko p.Jan Dziedzina.

Zapytaliśmy współorganizatora czy oprócz samego meczu w jakiś sposób zostanie uczczona Pamięć Staszka.

Przed meczem delegacja kadry plus delegacja Ligi Oldbojów i Wójt udadzą się na cmentarz a przed samym meczem będziemy chcieli w skrócie przypomnieć postać Staszka i oczywiście poprosimy o kilka słów przed meczem trenera kadry i Wójta. Przed samym meczem minutą ciszy będziemy chcieli uczcić pamięć ,,Ketosa". odegrany będzie hymn i Barka ulubiona pieśń Jana Pawła II jako że Reprezentacja Polski Oldbojów w Futsalu + 35 swoje mecze rozgrywa Szlakiem Papieskim

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się mecz prawdopodobnie rozpocznie się o godzinie 18:00 ( 23 lipca). Zdjęcia z meczu znajdziecie na naszej stronie. 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Środa
21 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2020  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates