olmezan

Jazowsko zagra ze Szczereżem !

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

/fot.Czy zawodnicy Jazowska będą mieli takie

powody do radości po meczu z Górką?/

Już w najbliższą niedzielę 2 sierpnia (g.17:00) szykują się pierwsze Derby Gminy Łącko w sezonie 2015/2016, czyli starcie Jazowska ze Szczereżem na szczeblu Pucharu Polski OZPN. Widowisko zapowiada się niezwykle ciekawie !. Pod koniec miesiąca obie drużyny ponownie zagrają ze sobą w 6 kolejce rozgrywek ligowych, i także Górka będzie gospodarzem meczu. Górka Szczereż w tym roku zanotowała wielki sukces awansując do "A" klasy, a zawodnicy z Jazowska mają za sobą najlepszy sezon w historii - 4 miejsce w "A" klasie. Ekipa z Jazowska rozegrała jak na razie jeden sparing, w niedzielę 26 lipca z Kolejarzem Stróże - przegrana na własnym stadionie. Kadra drużyny w porównaniu z zakończonym sezonem nieco się zmieni. Niestety w jesiennych meczach Andrzej Tomasiak nie będzie do dyspozycji trenera (wyjazd), jest to spore osłabienie, zawodnik ten zajął trzecie miejsce w głosowaniu na - zawodnika sezonu 2014/2015- jest pewnym punktem drużyny. Niestety zabraknie też z tego samego powodu Przemka Długosza, czynione są starania o pozyskanie nowych graczy. Na szczęście do drużyny powrócili Przemek Janik i Mariusz Obrzud, kto jeszcze wzmocni drużynę z Jazowska dowiemy się niebawem. Budowlani ostatnimi laty bardzo poważnie traktuję Puchar Polski. Dwa lata temu w pierwszej rundzie Budowlani wygrali na Szczereżu 3-2, tym razem także zapowiada się zacięty mecz. Drużyna Budowlanych poważnie podchodzi do tego spotkania, jak mówi kapitan drużyny Sławomir Gromala "Kompletujemy kadrę i mecz z Górką będzie pierwszym sprawdzianem przed ligą, która w tym roku jest bardzo mocna. Nie chce oceniać, kto jest faworytem gdyż na małym boisku w Szczereżu gra się bardzo ciężko.Mecz potraktujemy poważnie postaramy się wygrać. Liczymy na dobry mecz bez kontuzji".Zwycięzca tego meczu zagra w drugiej rundzie ze Świniarskiem, lub Łąckiem. Zapytaliśmy kapitana Górki Szczereż jak przebiega ich przygotowanie do rundy jesiennej i Pucharu Polski.

"Górka Szczereż rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 14 lipca, rozegraliśmy dotychczas 3 mecze kontrolne: z Grodem Podegrodzie 0-3, Zyndramem 1-2 i LKS Świniarsko 3-3. Przed nami jeszcze ostatni sparing we wtorek 28 lipca z Sokołem Stary Sącz. W niedzielę prestiżowa potyczka z Budowlanymi Jazowsko w II rundzie PP, a już 9 sierpnia start "A" klasy, która w tym roku zapowiada się niezwykle ciekawie - na Szczereżu gościć będziemy jesienią takie drużyny jak: Dunajec Nowy Sącz, Kolejarz Stróże czy Grybovię Grybów:). Co do wzmocnień? Największym chyba jest transfer definitywny Bartka Bodzionego, który był na rocznym wypożyczeniu u nas z Uranu Łukowica, kilku nowych chłopaków trenuje z nami, jednak za wcześnie na prognozy i oceny, co do ich przydatności w naszej drużynie. Do treningów wracają po dłuższej przerwie również nasi "starzy" zawodnicy: Miłosz Pulit, Michał Faron. Czekamy na powrót kolejnych, bo nie ma, co ukrywać, że najbardziej możemy liczyć na "swoich". Krótki okres letni niestety nie pomoże nam w pozyskaniu latem wartościowych zawodników z doświadczeniem ligowym, liczymy jednak, że poradzimy sobie grając składem opartym na chłopakach, którzy wywalczyli awans. Na pewno cieszy fakt, że na treningi i sparingi zjawiamy się dość licznie i trener może popróbować różnych rozwiązań. Dlatego jak sam mówi wynikami sparringów się nie przejmuje. Ważne, że momentami gra wygląda, co raz lepiej i otwarci na nowe wyzwania czekamy na inaugurację sezonu! "

Jaki wynik padnie w niedzielę? 

"Niestety wczesny termin inauguracji ligi nieco nas zaskoczył, spodziewaliśmy się, że podobnie jak w ostatnich latach "A" klasa zacznie rozgrywki około 15 sierpnia. Wielu z naszych zawodników nie będzie obecnych na meczu pucharowym. Mimo to, myślę, że mecz będzie zacięty, niemal już tradycyjnie:) Budowlani bardzo poważnie traktują rozgrywki pucharowe. Na pewno będą faworytem, lecz tanio skóry nie sprzedamy."Zakończył Mirosław Stec.

Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie, niedziela - 2 sierpnia- godzina 17:00 w Szczereżu

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Września 2020
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

Do końca roku zostało 102 dni.
Zodiak: Panna
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2020  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates