olmezan

Festyn Parafialny - była zabawa !

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

 /fot.Tak prezentowano wylosowany numer cegiełki/ 

II Festyn Parafialny w Jazowsku przeszedł juz do historii. Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej w Kościele Parafialnym, a po godzinie 12:00, licznie zgromadzenie goście mogli już skosztować przygotowanych potraw, które rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Przy boisku rozstawione były stoiska (Jazowsko, Kadcza, Łazy, Brzyna, Obidza) - m.in. z regionalnymi przysmakami, ciastami. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, jak zjeżdżalnie, wata cukrowa itd. Pogoda dopisała o godzinie 15:00 troszkę pokropiło, ogólnie było bardzo przyjemnie. Ksiądz Proboszcz o godzinie 14:00 oficjalnie ogłosił uroczyste otwarcie festynu, na scenie pojawiła się młodzież z Kadczy.

 /fot. Występ dzieci ze szkoły w Kadczy/

Po godzinie 15:00 mogliśmy podziwiać występ zespołu Starosądeczanie, następnie na scenie zaprezentowali się uczniowie gimnazjum w Jazowsku, przedstawili sztukę teatralną. Kolejnym punktem obchodów był występ młodych talentów, można było ponucić stare dobre piosenki.

/fot. Występ młodych talentów/ 

Gwiazda festynu - Arkadio wystąpił po godzinie 18:00.Przy występie Arkadio, ciężko było znaleźć wolne miejsce na placu - przed sceną.

 

 /fot.Kulminacyjny punkt występów - Arkadio/

Po koncercie Arkadio zaczęła się zabawa taneczna. Przez cały dzień można było zakupić cegiełki na remont Kościoła w Jazowsku,  losowanie nagród odbywało się w blokach po kolejnych występach, a losowanie głównych nagród rozpoczęło się po godzinie 21:00 - do wygrania był - rower i telewizor. Przy pierwszej próbie zwycięzcy nie było na placu, przy drugiej wszystko już poszło zgodnie z planem, szczęśliwiec odebrał nagrodę. Przez cały dzień trwania festynu licytowano koguta Herkulesa ( jak prowadzący dodał - znosi dwa jajka dziennie;) )- oraz piłkę z podpisem Wojtka Szczęsnego - gracza Arsenalu Londyn. Licytacje, były bardzo zacięte, ostatecznie Koguta zabrał ze sobą nowy właściciel, który zapłacił za niego 300 zł, a końcowa cena piłki to 600 zł. Po przeprowadzonej licytacji, dalsza część zabawy tanecznej , w bardzo dobrej atmosferze trwała ona do godziny 22:00. Poniżej odnośnik do "wydarzenia" na facebooku - ponad 1200 wejść na stronę, co jest bardzo dobrym wynikiem.

  

Wydarzenie na facebook -fotorelacja -> kliknij

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Października 2020
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2020  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates