olmezan

Zapowiada się upalny weekend !

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Zapowiada się bardzo goracy weekend, więc warto zaplanowac ten czas . W piątek na termometrach w naszym regionie powinniśmy zobaczyć 27 C, w sobotę i w niedzielę po 33 C. Popułudniami i wieczorami możliwe burze, niestety mogą być gwałtowne. W takie upały najlepiej wybrać się nad wodę, oczywiście musi być to "legalne" kąpielisko - jeżeli chcemy popływać. Najbliższy Park Wodny  znajduję w Starym Sączu. Kąpielisko czynne jest w czasie dyżurów ratowników w godzinach 10:00 – 20:00 w okresie od 15 czerwca do 30 września 2015r. Z parku wodnego można korzystać bezpłatnie. Oprócz atrakcji wodnych, można pogrilować, lub po prostu posiedzieć "pod parasolkami" i wypić zimny napój :). Poniżej harmonogram wypożyczalni sprzętu pływającego ( także darmowo). Przy opalaniu powinniśmy stosować odpowiedni filtr, pamiętajmy o tym. 

Harmonogram korzystania ze sprzętu pływającego kliknij

edycja:

Uwaga z ostatniej chwili ! Urząd Miejski informuje, że w wyniku przeprowadzonych badań wody na Kąpielisku Park Wodny „STAWY” w Starym Sączu przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Nowym Sączu stwierdzono przekroczenie norm czystości wody.
W związku z powyższym do czasu uzyskania właściwych norm czystości wody kąpielisko jest nieczynne /źródło: starosądeczanin.info;/

 

źródło: wstarymsaczu.pl; pogodynka.pl;

źródło fot.: pogoda.wp;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Czwartek
1 Października 2020
Imieniny obchodzą
Benigna, Cieszysław, Danuta, Dan,
Danisz, Igor, Jan, Remigiusz

Do końca roku zostało 92 dni.
Zodiak: Waga
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2020  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates